facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

В Одесі депутати влаштували бійку на сесії облради

1x
Прослухати
--:--
--:--

Позачергова сесія Одеської обласної ради, на якій повинні вибрати нового голову зборів, почалася з бійки депутатів.

Як повідомляє Думська, спершу депутат і заступник голови облдержадміністрації Віталій Свічинський звинуватив колег з фракцій БПП і Оппоблоку в змові, після чого закликав блокувати трибуну. Його підтримали депутати з Нашого краю і Батьківщини.

Спалахнула бійка, в результаті якої у нинішнього голови облради Анатолія Урбанського зламали мікрофон і відібрали картку. Мікрофон замінили, голова намагався відновити сесію, але його постійно переривали.

Чергова сутичка переросла в справжню бійку, після чого в зал зайшла поліція.

В результаті сесія все ж почалася і депутати проголосували за порядок денний.

Поділитися

Може бути цікаво

Росіяни атакували FPV-дроном автомобіль у Херсоні: він повністю згорів, водій загинув

Росіяни атакували FPV-дроном автомобіль у Херсоні: він повністю згорів, водій загинув

47 хв тому
Український боксер Олександр Усик відмовився від усіх своїх поясів (ВІДЕО)

Український боксер Олександр Усик відмовився від усіх своїх поясів (ВІДЕО)

1 год тому
Наступним етапом у Криму буде крах банківської системи окупантів?

Наступним етапом у Криму буде крах банківської системи окупантів?

2 год тому
Росіяни атакували мікроавтобус у Нікополі, щонайменше двоє загиблих, є поранені у важкому стані

Росіяни атакували мікроавтобус у Нікополі, щонайменше двоє загиблих, є поранені у важкому стані

2 год тому