facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Опозиціонер Навальний вийшов на свободу після місячного арешту

1x
Прослухати
--:--
--:--

Опозиційний російський політик Олексій Навальний вийшов з поліцейського спецприймальника після 30 діб адміністративного арешту через заклик вийти на неузгоджену акцію на підтримку незалежних кандидатів в Мосміськдуму.

Про це повідомляє його прессекретарка Кіра Ярмиш повідомила в Twitter.

Вийшовши зі спецприймальника він подякував усім тим «чудовим сміливим людям, які виходили на акції протесту».


Крім того, російський опозиціонер висловив свою підтримку всім в’язням, які все ще перебувають під арештом.

У мережі Ярмиш також розмістила фото Навального біля воріт поліцейської установи. А в наступних твітах зазначила, що біля спецприймальника чергував автозак і стояли співробітники поліції. Однак політика не стали затримувати.

Поділитися

Може бути цікаво

Окупанти атакували автомобіль у Запорізькій області, загинув водій

Окупанти атакували автомобіль у Запорізькій області, загинув водій

4 хв тому
«Не витрачай життя даремно»: про що «Римські апартаменти» Керрі Фішер

«Не витрачай життя даремно»: про що «Римські апартаменти» Керрі Фішер

26 хв тому
Росіяни вбили на Херсонщині фахівця з розмінування міжнародної організації NPA

Росіяни вбили на Херсонщині фахівця з розмінування міжнародної організації NPA

38 хв тому
Статки Ілона Маска скоротилися до 957 мільярдів доларів

Статки Ілона Маска скоротилися до 957 мільярдів доларів

45 хв тому