facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

На Одещині шаурмою отруїлися 37 людей

1x
Прослухати
--:--
--:--

У селищі Авангард Овідіопольського району Одеської області 37 людей отруїлися шаурмою, серед них дев’ятеро дітей.

Вони купили шаурму у павільйоні на вулиці Торговій, пише Укрінформ.

Працівники Держпродспоживслужби, за участю поліції, під час перевірки встановили численні порушення санітарно-гігієнічних вимог.

За фактом масового отруєння поліція відкрила кримінальне провадження.

2 вересня Одеська облдержадміністрація зобов’язала керівництво Держпродспоживслужби, ГУ НП, ДСНС та ДФС в Одеській області перевірити протягом місяця всі фастфуди.

Поділитися

Може бути цікаво

Росіяни заводять нові резерви на Покровському напрямку для літньої кампанії, — «Рубіж»

Росіяни заводять нові резерви на Покровському напрямку для літньої кампанії, — «Рубіж»

9 хв тому
Російська армія атакувала Запоріжжя ударними дронами, є загиблі

Російська армія атакувала Запоріжжя ударними дронами, є загиблі

12 хв тому
На Сумщині російський дрон знищив будинок багатодітної родини

На Сумщині російський дрон знищив будинок багатодітної родини

32 хв тому
На Донеччині внаслідок ворожих обстрілів є загиблий та поранені

На Донеччині внаслідок ворожих обстрілів є загиблий та поранені

1 год тому