facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

«Дякую, що все витримав»: мама і син Сенцова приїхали до Києва

1x
Прослухати
--:--
--:--

Мама звільненого українського режисера Олега Сенцова Людмила разом із онуком Владиславом приїхала до Києва, щоб побачити сина.

Про це повідомляє телеканал ATR.

«Щастя – ось таке щастя, воно таке несподіване якесь. Всі чекали, що це не він, що його не взяли у цей список, було страшно. А потім, коли побачили літак, – це було щось. Ми з Владіком (син Сенцова — ред.) ледь із розуму не зійшли, стрибали. Дуже добре, дякую за все», — сказала Людмила Сенцова.

На запитання, що вона скаже синові, коли побачить його, Людмила Сенцова сказала: «Скажу: Дякую, синку, що все витримав, що я тебе бачу і ти все ж таки у мене живий. Все, мені більше нічого не треба».

7 вересня відбувся обмін у форматі «35 на 35» ув’язненими між Росією та Україною.

24 українські моряки, Олег Сенцов, Микола Карпюк, Станислав Клих, Едем Бекіров, Олександр Кольченко, Павло Гриб, Володимир Балух, Роман Сущенко, Олексій Сизонович, Євген Панов та Артур Панов повернулися до України.

Поділитися

Може бути цікаво

На Херсонщині внаслідок ворожих атак загинула людина, ще семеро – поранено

На Херсонщині внаслідок ворожих атак загинула людина, ще семеро – поранено

43 хв тому
Сенат США зобов'язав Трампа вивести війська із зони конфлікту з Іраном

Сенат США зобов'язав Трампа вивести війська із зони конфлікту з Іраном

1 год тому
На Сумщині минулої доби внаслідок обстрілів поранено четверо людей

На Сумщині минулої доби внаслідок обстрілів поранено четверо людей

1 год тому
У «Резерв+» тимчасово не працюють деякі сервіси

У «Резерв+» тимчасово не працюють деякі сервіси

2 год тому