facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Колишній мер Нью-Йорку оголосив про кампанію у 160 мільйонів доларів проти вейпінгу

1x
Прослухати
--:--
--:--

Мільярдер та колишній мер Нью-Йорку Майкл Блумберг оголосив про кампанію у 160 мільйонів доларів про заборону ароматизованих електронних цигарок у США після частих випадків смертей від вейпінгу.

Про це пише AFP.

Лікарі в США нині досліджують хворобу, яка може бути пов’язана із курінням електронних сигарет і вейпінгом, і поширилася вже в 14 американських штатах.

Про це повідомила прес-служба департаменту здоров’я Нью-Йорка.

На даний момент зафіксовано 94 випадки подібного захворювання легенів у молодих людей, які курять вейп і електронні сигарети. А в кінці серпня була зафіксована перша смерть людини від цієї хвороби.

Вчені з’ясували, що причиною хвороби могла стати масляна форма вітаміну Е. Цю речовину виявили у рідинах для вейпів і в організмах самих хворих. Це перша речовина, знайдене у всіх хворих і в продуктах, які вони вживали.

Зараз медики проводять додаткові дослідження.

Поділитися

Може бути цікаво

У «Резерв+» тимчасово не працюють деякі сервіси

У «Резерв+» тимчасово не працюють деякі сервіси

37 хв тому
На Дніпропетровщині через ворожі удари безпілотниками травмовано людей

На Дніпропетровщині через ворожі удари безпілотниками травмовано людей

1 год тому
Сили ППО вночі знешкодили 95 російських дронів

Сили ППО вночі знешкодили 95 російських дронів

1 год тому
Втрати росіян на війні зросли: дані Генштабу

Втрати росіян на війні зросли: дані Генштабу

1 год тому