facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Колишній мер Нью-Йорку оголосив про кампанію у 160 мільйонів доларів проти вейпінгу

1x
Прослухати
--:--
--:--

Мільярдер та колишній мер Нью-Йорку Майкл Блумберг оголосив про кампанію у 160 мільйонів доларів про заборону ароматизованих електронних цигарок у США після частих випадків смертей від вейпінгу.

Про це пише AFP.

Лікарі в США нині досліджують хворобу, яка може бути пов’язана із курінням електронних сигарет і вейпінгом, і поширилася вже в 14 американських штатах.

Про це повідомила прес-служба департаменту здоров’я Нью-Йорка.

На даний момент зафіксовано 94 випадки подібного захворювання легенів у молодих людей, які курять вейп і електронні сигарети. А в кінці серпня була зафіксована перша смерть людини від цієї хвороби.

Вчені з’ясували, що причиною хвороби могла стати масляна форма вітаміну Е. Цю речовину виявили у рідинах для вейпів і в організмах самих хворих. Це перша речовина, знайдене у всіх хворих і в продуктах, які вони вживали.

Зараз медики проводять додаткові дослідження.

Поділитися

Може бути цікаво

На Дніпропетровщині через ворожі удари безпілотниками травмовано людей

На Дніпропетровщині через ворожі удари безпілотниками травмовано людей

40 хв тому
Сили ППО вночі знешкодили 95 російських дронів

Сили ППО вночі знешкодили 95 російських дронів

55 хв тому
Втрати росіян на війні зросли: дані Генштабу

Втрати росіян на війні зросли: дані Генштабу

1 год тому
У Києво-Печерській лаврі завершили консервацію даху Успенського собору

У Києво-Печерській лаврі завершили консервацію даху Успенського собору

10 год тому