facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

У Черкасах у школі розпилили газ — 20 дітей шпиталізували

1x
Прослухати
--:--
--:--

У фоє черкаської школи №29 розпилили газову суміш, унаслідок чого 20 учнів шпиталізували до місцевої лікарні.

Про це повідомляє пресслужба ДСНС області.

«Для проведення експрес-аналізу на місце події оперативно прибули фахівці хімічного, радіологічного та бактеріологічного захисту аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС. За результатами тестового обстеження, а також проведених замірів повітря та ґрунту на вміст шкідливих речовин, перевищень гранично допустимих норм не виявлено. Радіаційний фон в школі в нормі», — йдеться у повідомленні.

Працівники швидкої медичної допомоги на місці провели обстеження учнів. Повідомляється, що станом на 16:15 на додаткове обстеження залишили 19 дітей ЗОШ №29. Стан здоров’я 18 дітей задовільний, в 1 дитини — середньої тяжкості.

Навчальний процес в закладі тимчасово припинили. Загалом зі школи евакуювали 257 учнів.

Поділитися

Може бути цікаво

«Креді Агріколь Банк» купує банк «Львів»: АМКУ схвалив угоду

«Креді Агріколь Банк» купує банк «Львів»: АМКУ схвалив угоду

20 хв тому
Велика Британія виділяє Україні масштабний пакет допомоги на енергетику, модернізацію і правосуддя

Велика Британія виділяє Україні масштабний пакет допомоги на енергетику, модернізацію і правосуддя

50 хв тому
Як допомогти дитині заговорити: 3 сигнали, що час до логопеда — Ольга Цись

Як допомогти дитині заговорити: 3 сигнали, що час до логопеда — Ольга Цись

57 хв тому
Нідерланди нададуть Україні 178 млн євро та списані газові турбіни для підготовки до зими

Нідерланди нададуть Україні 178 млн євро та списані газові турбіни для підготовки до зими

1 год тому