facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Гостем форуму YES уперше став бізнесмен Коломойський

1x
Прослухати
--:--
--:--
Фото: Севгіль МусаєваFacebook

Український бізнесмен, ексвласник Приватбанку Ігор Коломойський уперше відвідав форум Ялтинської Європейської Стратегії (YES), який уже 16 років проводить фонд Віктора Пінчука.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

На захід Коломойський прийшов із народним депутатом, екс-головою Одеської обладміністрації Ігорем Палицею.

Уранці на форумі Зеленський заявив, що сподівається на те, що українські олігархи перейдуть на нові правила роботи ринку без монополізму.

«Усі мають жити за правилами. Монополії не буде», — сказав він журналістам у п’ятницю після свого виступу на Форумі YES, коментуючи свою зустріч із бізнесменом Коломойським. Розмову із президентом опублікувала журналістка Крістіна Бердинських.

Поділитися

Може бути цікаво

Близько 5 тисяч людей взяли участь у Марші рівності в Києві

Близько 5 тисяч людей взяли участь у Марші рівності в Києві

53 хв тому
Прем’єр-міністр Британії Кір Стармер оголосив про свою відставку

Прем’єр-міністр Британії Кір Стармер оголосив про свою відставку

1 год тому
РФ посилює мілітаризацію університетів для потреб фронту

РФ посилює мілітаризацію університетів для потреб фронту

1 год тому
Росія спробує сформувати новий «ударний кулак» через приховану мобілізацію, — Федоренко

Росія спробує сформувати новий «ударний кулак» через приховану мобілізацію, — Федоренко

2 год тому