facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

На українській станції в Антарктиді пройшов Марш за тварин

1x
Прослухати
--:--
--:--

На станції «Академік Вернадський» в Антарктиді українці приєдналися до акції Марш за тварин. Про це повідомляє ініціатива UAnimals.

«Через різницю у часі марш на станції «Академік Вернадський» вирішили провести трохи раніше, — пишуть вони. — Учасники експедиції вийшли із закликами припинити знущання на притравочних станціях і в дельфінаріях. Тварини — не ресурс!»

Опівдні Марші за тварин пройдуть у 24 містах України. У Києві стартують з парку Шевченка. Серед вимог учасників: припинити використання тварин на притравочних станціях, заборонити цирки з тваринами та наукові експерименти над тваринами.

Поділитися

Може бути цікаво

Чому Польща боїться героїв УПА? Інтерв'ю з Володимиром В'ятровичем

Чому Польща боїться героїв УПА? Інтерв'ю з Володимиром В'ятровичем

30 хв тому
Що їсти, пити та носити під час спеки: поради сімейної лікарки

Що їсти, пити та носити під час спеки: поради сімейної лікарки

32 хв тому