facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

У Брюсселі стартували перемовини щодо транзиту газу

1x
Прослухати
--:--
--:--

У Брюсселі (Бельгія) розпочалися тристоронні переговори щодо укладення нової угоди про транзит російського газу до ЄС через газотранспортну систему України.

Відповідно до графіка тристоронньої зустрічі, початок перемовин запланований на 14:30 за місцевим часом (15.30 за київським часом).

Україну на переговорах представляють представники Міністерства енергетики та захисту довкілля та Нафтогазу та компанії, якій передадуть українську ГТС після анбандлінгу (очолює делегацію міністр енергетики Олексій Оржель). Росію представляє міністр енергетики РФ Олександр Новак та керівництво Газпрому. Головує на переговорах віцепрезидент Єврокомісії Марош Шефчович.

Напередодні Шефчович привітав рішення українського уряду ухвалити нову модель анбандлінгу Нафтогазу — виокремлення з управління компанії газотранспортної системи України.

Поділитися

Може бути цікаво

У Німеччині через масштабний IT-збій зупинилося залізничне сполучення

У Німеччині через масштабний IT-збій зупинилося залізничне сполучення

13 хв тому
У частині тимчасово окупованого Криму фіксують перебої зі світлом після серії вибухів, — Барієв

У частині тимчасово окупованого Криму фіксують перебої зі світлом після серії вибухів, — Барієв

25 хв тому
На Херсонщині внаслідок ворожих атак загинула людина, ще семеро – поранено

На Херсонщині внаслідок ворожих атак загинула людина, ще семеро – поранено

58 хв тому
Сенат США зобов'язав Трампа вивести війська із зони конфлікту з Іраном

Сенат США зобов'язав Трампа вивести війська із зони конфлікту з Іраном

1 год тому