facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

У Києві обмежать вхід на три станції метро

1x
Прослухати
--:--
--:--

У неділю у зв’язку з проведенням футбольного матчу можливе обмеження роботи трьох станцій метро.

Про це йдеться на сайті Київського метрополітену.

«29 вересня, у зв’язку з проведенням на НСК «Олімпійський» футбольного матчу між командами «Динамо» (Київ) та СК «Дніпро-1» (Дніпро), можливі деякі зміни у роботі столичного метрополітену. Так, після закінчення футболу, з метою забезпечення належного перевезення вболівальників, можливе обмеження (не закриття) на вхід пасажирів станцій «Палац спорту», «Олімпійська» та «Площа Льва Толстого», — йдеться у повідомленні.

Поділитися

Може бути цікаво

На ТОТ Луганщини окупанти посилили перевірки людей, які не оформили російські паспорти.

На ТОТ Луганщини окупанти посилили перевірки людей, які не оформили російські паспорти.

40 хв тому
Сили ППО за ніч знешкодили три російські ракети «Іскандер-М» і 174 дрони

Сили ППО за ніч знешкодили три російські ракети «Іскандер-М» і 174 дрони

1 год тому
На Одещині через російську атаку частково знеструмлена Вилківська громада

На Одещині через російську атаку частково знеструмлена Вилківська громада

1 год тому
У Сумах російський безпілотник влучив у житловий будинок

У Сумах російський безпілотник влучив у житловий будинок

1 год тому