facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Двом патрульним з Одеси ДБР повідомило про підозру у катуванні

1x
Прослухати
--:--
--:--

Державне бюро розслідувань повідомило про підозру у катуванні двом патрульним поліцейським Одеської області. За даними слідчих, вони незаконно затримали двох людей на залізничному вокзалі та били їх гумовими кийками.

Про це повідомляє пресслужба ДБР.

Як повідомляють у Бюро, правоохоронці змушували затриманих зізнатися у крадіжці золотого ланцюжка. При цьому вони принижували одного із затриманих, тиснули психологічно, погрожували розправою та били гумовим кийком.

Якщо провину поліцейських доведуть, їм може загрожувати від п’яти до десяти років в’язниці.

Поділитися

Може бути цікаво

Через російські атаки в Богодухівській громаді не працюють всі АЗС, є проблеми з мобільним зв'язком

Через російські атаки в Богодухівській громаді не працюють всі АЗС, є проблеми з мобільним зв'язком

45 хв тому
Росіяни вбили 77-річну жінку на Дніпропетровщині — область атакували дрони, артилерія і авіабомба

Росіяни вбили 77-річну жінку на Дніпропетровщині — область атакували дрони, артилерія і авіабомба

1 год тому
Колишнього командира 103 бригади ТрО підозрюють у безпідставних бойових виплатах 79 мільйонів гривень

Колишнього командира 103 бригади ТрО підозрюють у безпідставних бойових виплатах 79 мільйонів гривень

1 год тому
Патрульна поліція Києва отримала нового керівника: попереднього звільнили після теракту в Голосіївському районі

Патрульна поліція Києва отримала нового керівника: попереднього звільнили після теракту в Голосіївському районі

2 год тому