facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Двоє членів Нацкомісії з комунальних послуг подали у відставку

1x
Прослухати
--:--
--:--

Двоє членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) Олександр Формагей та Євген Магльованний подали заяви про відставку.

Про це Олександр Формагей повідомив у Facebook.

«Друзі, хочемо повідомити Вас, що ми з Євгеном вирішили піти з Комісії, щоб надати можливість Президенту України перезавантажити Регулятор новими людьми та ідеями», — написав Формагей.

Зазначимо, НКРЕКП здійснює державне регулювання діяльності суб’єктів природних монополій в електроенергетиці, теплопостачанні, нафтогазовому комплексі, централізованому водопостачанні та водовідведенні, переробці та захороненні побутових відходів, а також забезпечує проведення цінової і тарифної політики в цих сферах.

До складу НКРЕКП мають входити сім членів, включно з главою регулятора. Після звільнення Формагея і Магльованого в комісії, крім її глави Оксани Кривенко, залишаться також Олена Антонова та Дмитро Коваленко.

Поділитися

Може бути цікаво

На Івано-Франківщині археологи знайшли кістяну фішку для гри

На Івано-Франківщині археологи знайшли кістяну фішку для гри

8 хв тому
Міжнародна федерація важкої атлетики зняла санкції з усіх спортсменів з РФ та Білорусі

Міжнародна федерація важкої атлетики зняла санкції з усіх спортсменів з РФ та Білорусі

29 хв тому
На Одещині жінка катувала 5-річного сина: її затримала поліція після дзвінка сусідів

На Одещині жінка катувала 5-річного сина: її затримала поліція після дзвінка сусідів

49 хв тому
«Легка іронія, глибокі травми та неймовірний італійський колорит»: про що «Таємниця римських апартаментів» Керрі Фішер

«Легка іронія, глибокі травми та неймовірний італійський колорит»: про що «Таємниця римських апартаментів» Керрі Фішер

53 хв тому