1x
--:--
--:--
Орієнтовний час читання: 1 хв

Національна збірна України з футболу здобула шосту перемогу у кваліфікації чемпіонату Європи-2020 і достроково гарантувала собі участь у фінальному турнірі XVI континентальної першості.

Українська команда здолала Португалію з рахунком 2:1. Перший гол забив Роман Яремчук на 6 хвилині, а другий — Андрій Ярмоленко на 27 хвилині.

Матч відбувався у межах 7-го туру кваліфікаційного етапу Євро-2020 у Києві на стадіоні «Олімпійський».

Українську збірну із перемогою вже привітав президент Володимир Зеленський.

«Наші хлопці продемонстрували справжній характер та волю до перемоги, навіть залишившись у меншості та пропустивши з пенальті! Здолавши чинного чемпіона Європи, Португалію, ви зробили справжній подарунок усім Захисникам України в цей святковий день! Бажаю майбутніх яскравих перемог!», — написав Зеленський.