facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

За добу на Донбасі бойовики стріляли 29 разів, втрат немає

1x
Прослухати
--:--
--:--

Минулої доби, 17 жовтня, у зоні бойових дій на Донбасі бойовики 29 разів порушили режим припинення вогню.

Про це йдеться у ранковому зведенні пресцентру операції Об’єднаних сил. Зазначається, що втрат серед військових минулої доби не було.

Обстрілювали зокрема із заборонених Мінськими угодами артилерійських установок калібру 122 мм, різнокаліберних мінометів, гранатометів різних систем і стрілецької зброї.

Позиції українських військ обстрілювали біля Водяного, Павлополя, Талаківки, Авдіївки, Березового, Широкиного, Пищевика і Лебединського. Також обстріли фіксували поблизу Новолуганського, Луганського, Золотого, Новозванівки, Гладосового, Кримського, Попасної та Хутора Вільного.

Поділитися

Може бути цікаво

На Кінбурнській косі підняли прапор України

На Кінбурнській косі підняли прапор України

13 хв тому
У Нідерландах вперше провели евтаназію дитині до 12 років після зміни законодавства

У Нідерландах вперше провели евтаназію дитині до 12 років після зміни законодавства

33 хв тому
Помер 100-річний ветеран УПА Олексій Слижук

Помер 100-річний ветеран УПА Олексій Слижук

39 хв тому