facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Метеорологи зафіксували черговий температурний рекорд у Києві

1x
Прослухати
--:--
--:--

В українській столиці цими вихідними зафіксували черговий температурний рекорд «бабиного літа». Так тепло о цій порі у Києві не було вже понад півстоліття.

Про це повідомляють на сайті Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського.

«За даними спостережень метеостанції Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського, після полудня 19 жовтня стовпчик максимального термометра піднявся до +23,3оС, що на 2,1оС вище попереднього максимуму температури повітря, зафіксованого цього дня у 1957 році», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що це вже четвертий температурний рекорд «бабиного літа» у Києві.

Поділитися

Може бути цікаво

У тимчасово окупованому Криму загострилася паливна криза: на дорогах майже немає автомобілів,— Барієв

У тимчасово окупованому Криму загострилася паливна криза: на дорогах майже немає автомобілів,— Барієв

5 хв тому
У Німеччині через масштабний IT-збій зупинилося залізничне сполучення

У Німеччині через масштабний IT-збій зупинилося залізничне сполучення

38 хв тому
У частині тимчасово окупованого Криму фіксують перебої зі світлом після серії вибухів, — Барієв

У частині тимчасово окупованого Криму фіксують перебої зі світлом після серії вибухів, — Барієв

50 хв тому
На Херсонщині внаслідок ворожих атак загинула людина, ще семеро – поранено

На Херсонщині внаслідок ворожих атак загинула людина, ще семеро – поранено

1 год тому