facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Зеленський зустрівся з прем’єр-міністром Японії

1x
Прослухати
--:--
--:--

Президент України Володимир Зеленський у перший день робочого візиту до Японії провів переговори з прем’єр-міністром країни Сіндзо Абе. Сторони, серед іншого, обговорили питання інвестицій та спрощення режиму відвідин Японії для громадян України.

Про це йдетья на сайті Офісу українського президента.

Як повідомляється, Зеленський подякував за пом’якшення з 1 січня 2018-го візового режиму для громадян України та порушив питання запровадження безвізового режиму для українців напередодні Олімпійських ігор 2020 року в Токіо.

Сіндзо Абе у свою чергу прокоментував результати реформ, проведених в Україні, та запевнив, що Японія й надалі підтримуватиме нашу країну у впровадженні позитивних змін.

Володимир Зеленський також запросив прем’єр-міністра Японії відвідати Україну.

Зазначимо, робочий візит президента до Японії триватиме з 21 по 24 жовтня.

Поділитися

Може бути цікаво

Росіяни за день вбили двох жителів Дніпропетровщини, атакували чотири райони

Росіяни за день вбили двох жителів Дніпропетровщини, атакували чотири райони

20 хв тому
З прикордоння Чернігівщини запроваджують обов’язкову евакуацію на вимогу військових

З прикордоння Чернігівщини запроваджують обов’язкову евакуацію на вимогу військових

32 хв тому
Росіяни атакували заправки «Укрнафти» в кількох областях і об’єкти газовидобутку на Полтавщині

Росіяни атакували заправки «Укрнафти» в кількох областях і об’єкти газовидобутку на Полтавщині

56 хв тому
Росія стягує до Москви й Керченського мосту ППО з інших регіонів, — Зеленський

Росія стягує до Москви й Керченського мосту ППО з інших регіонів, — Зеленський

1 год тому