facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Усі станції київського метро відновили роботу після перевірки

1x
Прослухати
--:--
--:--

Усі станції столичного метрополітену поновили роботу у звичайному режимі після перевірки інформації про замінування низки центральних станцій.

Про це повідомляє пресслужба метрополітену.

«Станції перевірено, вибухонебезпечних предметів не виявлено. Метро працює у звичайному режимі», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, напередодні у метро Києва через анонімний дзвінок про мінування тимчасово закрили на вхід та вихід центральні станції метро «Майдан Незалежності», «Палац Спорту».

Поділитися

Може бути цікаво

ДБР почало розслідувати небойові смерті в полку «Скеля» після публікації «Бабеля»

ДБР почало розслідувати небойові смерті в полку «Скеля» після публікації «Бабеля»

25 хв тому
На Закарпатті рятувальники дістали з Тиси тіло 10-річного хлопчика

На Закарпатті рятувальники дістали з Тиси тіло 10-річного хлопчика

29 хв тому
У РФ змушені латати дірки в МВС за рахунок цивільного персоналу, —  розвідка

У РФ змушені латати дірки в МВС за рахунок цивільного персоналу, — розвідка

57 хв тому
Сили безпілотних систем показали, як уразили електропідстанцію у тимчасово окупованому Криму

Сили безпілотних систем показали, як уразили електропідстанцію у тимчасово окупованому Криму

1 год тому