Проти ночі 11 листопада в Києві на проспекті Миколи Бажана сталася ДТП за участю двох авто, — одна автівка вилетіла на тротуар і насмерть збила дівчину.
Про це повідомляє «Інформатор».
За попередньою інформацією, автомобіль Renault підрізав і вдарив Lexus, який вилетів на тротуар, збивши двох пішоходів — хлопця і дівчину.
Хлопця відвезла до лікарні карета швидкої допомоги. Дівчина загинула на місці аварії.