facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

“Мінера” мосту Метро залишили у СІЗО ще на два місяці

1x
Прослухати
--:--
--:--

Дніпровський районний суд Києва продовжив на 2 місяці термін тримання під вартою Олексія Белька, який 18 вересня 2019 року погрожував підірвати столичний міст Метро.

Про це повідомляє пресслужба Прокуратури міста Києва.

Таким чином, підозрюваний перебуватиме під вартою до 12 січня 2020 року.

«Дії підозрюваного кваліфіковані за ч. 2 ст. 259 (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, підготовку вибуху, яке спричинило тяжкі наслідки) та ч. 4 ст. 296 (хуліганство із застосуванням вогнепальної зброї) КК України», — йдеться в повідомленні.

У прокуратурі нагадали, що 20 вересня 2019 року Дніпровський райсуд Києва обрав чоловіку запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у сумі 288 тис. гривень.

«Станом на 13 листопада 2019 року застава не внесена», — уточнили у відомстві.

Поділитися

Може бути цікаво

Наступним етапом у Криму буде крах банківської системи окупантів?

Наступним етапом у Криму буде крах банківської системи окупантів?

20 хв тому
Росіяни атакували мікроавтобус у Нікополі, щонайменше двоє загиблих, є поранені у важкому стані

Росіяни атакували мікроавтобус у Нікополі, щонайменше двоє загиблих, є поранені у важкому стані

36 хв тому
Стало відомо, скільки військових з Криму вже загинули на війні проти України

Стало відомо, скільки військових з Криму вже загинули на війні проти України

48 хв тому
Рейтинг президента Польщі досяг максимальних показників на тлі загострення відносин з Україною

Рейтинг президента Польщі досяг максимальних показників на тлі загострення відносин з Україною

1 год тому