facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Бойовики 4 рази обстріляли позиції Об’єднаних сил на Донбасі — штаб ООС

1x
Прослухати
--:--
--:--

Впродовж поточної доби бойовики 4 рази порушили режим припинення вогню.

Про це повідомляє пресцентр штабу операції Об’єднаних сил.

«Противник обстріляв позиції наших підрозділів із гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що обстріли позицій українських військових бойовики здійснили неподалік Кримського, Південного, Новотошківського та у районі Гнутового.

«Впродовж поточної доби втрат внаслідок обстрілів серед особового складу Об’єднаних сил не зафіксовано», — повідомили у штабі.

Поділитися

Може бути цікаво

ДБР почало розслідувати небойові смерті в полку «Скеля» після публікації «Бабеля»

ДБР почало розслідувати небойові смерті в полку «Скеля» після публікації «Бабеля»

27 хв тому
На Закарпатті рятувальники дістали з Тиси тіло 10-річного хлопчика

На Закарпатті рятувальники дістали з Тиси тіло 10-річного хлопчика

31 хв тому
У РФ змушені латати дірки в МВС за рахунок цивільного персоналу, —  розвідка

У РФ змушені латати дірки в МВС за рахунок цивільного персоналу, — розвідка

1 год тому
Сили безпілотних систем показали, як уразили електропідстанцію у тимчасово окупованому Криму

Сили безпілотних систем показали, як уразили електропідстанцію у тимчасово окупованому Криму

1 год тому