facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Військовий загинув дорогою в зону ООС — прокуратура

1x
Прослухати
--:--
--:--

У Київській області з поїзда випав старший солдат, коли їхав на службу в зону проведення операції Об’єднаних сил. Невдовзі він помер.

Про це повідомляє пресслужба військової прокуратури Центрального регіону України.

Встановили, що військовослужбовець 10-ї гірсько-штурмової бригади рухався у складі підрозділу ешелоном в зону проведення ООС. Його виявили 18 листопада на залізничному полотні поблизу ст. Сухоліси Білоцерківського району Київської області.

«Чоловік 1987 року народження перебував у тяжкому стані: відкрита черепно-мозкова травма, забій головного мозку ІІ ступеня, перелом основи черепа, закритий перелом кісток лівої гомілки, кома ІІ ступеня. 25 листопада він помер у Головному військовому клінічному центрі ЗСУ», — повідомили в прокуратурі.

За даним фактом розпочали кримінальне провадження за статтею «Умисне вбивство».

Розслідування триває.

 

Поділитися

Може бути цікаво

Зеленський повідомив про атаку Сил оборони на НПЗ у Краснодарському та Ярославському регіонах РФ

4 хв тому
ДСНС: Суми знову пережили серію ворожих атак

ДСНС: Суми знову пережили серію ворожих атак

30 хв тому
Сьогодні відзначається День Конституції України

Сьогодні відзначається День Конституції України

1 год тому
«Циркони», «Іскандери» та безпілотники: Повітряні сили розповіли про російську атаку

«Циркони», «Іскандери» та безпілотники: Повітряні сили розповіли про російську атаку

1 год тому