facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Україна та Росія провели переговори з газових питань — Газпром

1x
Прослухати
--:--
--:--

У Відні 28 листопада відбулися українсько-російські переговори щодо газу.

Про це повідомляє пресслужба Газпрому.

Зазначається, що у переговорах взяли участь міністр енергетики та захисту довкілля України Олексій Оржель, керівники НАК «Нафтогаз України» та ТОВ «Оператор газотранспортної системи України», міністр енергетики РФ Олександр Новак та голова правління ПАТ «Газпром» Олексій Міллер.

«Сторони обговорили російсько-українське співробітництво в газовій сфері — врегулювання взаємних претензій щодо виконання контрактів, умови транзиту російського газу в Європу з 2020 року, перспективи прямої покупки російського газу для споживачів України», — йдеться в повідомленні.

Також відзначається, що відбувся обмін пропозиціями щодо вирішення поставлених перед сторонами питань.

Крім того, досягнуті домовленості щодо інтенсифікації спільної роботи у двосторонньому форматі в найближчі дні.

Станом на зараз підтвердження української сторони стосовно переговорів немає.

Поділитися

Може бути цікаво

У Британії виставили на продаж будинок, де отруїли Скрипаля

У Британії виставили на продаж будинок, де отруїли Скрипаля

30 хв тому
СБУ знищила російські судна забезпечення та системи ППО окупантів

СБУ знищила російські судна забезпечення та системи ППО окупантів

54 хв тому
На війні загинув колишній фіксер американського телеканалу ABC

На війні загинув колишній фіксер американського телеканалу ABC

1 год тому
Політика як німців, так і совєтів, підживалювала взаємну ненависть між українцями та поляками, — історик

Політика як німців, так і совєтів, підживалювала взаємну ненависть між українцями та поляками, — історик

1 год тому