facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Господарський суд Києва припинив роботу — повідомили про мінування

1x
Прослухати
--:--
--:--

Господарський суд міста Києва припинив роботу у зв’язку із повідомленням про мінування будівлі суду.

Про це повідомляє пресслужба установи.

«У зв’язку із надходженням повідомлення про замінування будівлі, Господарський суд міста Києва вимушений тимчасово припинити свою роботу для проведення дій, спрямованих на відшукання та знешкодження вибухо–небезпечних речовин і предметів», — йдеться в повідомленні.

На місці працюють слідчо-оперативна група та вибухотехніки.

Проводяться заходи щодо евакуації працівників та відвідувачів суду.

Поділитися

Може бути цікаво

В Україну повернули сімох цивільних, які перебували в російській неволі

В Україну повернули сімох цивільних, які перебували в російській неволі

51 хв тому
Ворожий обстріл Миколаївщини: вогонь знищив 10 гектарів пшениці в Куцурубській громаді

Ворожий обстріл Миколаївщини: вогонь знищив 10 гектарів пшениці в Куцурубській громаді

1 год тому
На Полтавщині розбився винищувач МіГ-29: з літаком було втрачено зв’язок

На Полтавщині розбився винищувач МіГ-29: з літаком було втрачено зв’язок

1 год тому
На Івано-Франківщині археологи знайшли кістяну фішку для гри

На Івано-Франківщині археологи знайшли кістяну фішку для гри

2 год тому