facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Доба на Донбасі: постраждали двоє українських військових

1x
Прослухати
--:--
--:--

У зоні бойових дій на Донбасі 20 грудня бойовики 10 разів обстрілювали позиції українських військ. Протягом доби один боєць дістав поранення, ще один —отримав ураження сітківки ока внаслідок використання противником лазерної зброї.

Про це повідомили у штабі операції Об’єднаних сил.

Бойовики відкривали вогонь поблизу Хутора Вільний, Світлодарська, Шумів, Кримського, Невельського, Славного, а також Кам’янки, Василівки та шахти Бутівка, додають у штабі.

Нагадаємо, 18 грудня Тристороння контактна група на засіданні у Мінську мала узгодити уточнені списки для обміну утримуваних осіб та визначити дату припинення вогню на Донбасі. Однак за результатами переговорів групі не вдалося досягти домовленостей.

Поділитися

Може бути цікаво

Європу накриє сильна спека: що буде з погодою в Україні

Європу накриє сильна спека: що буде з погодою в Україні

9 год тому
ДСНС: За минулий тиждень через нещасні випадки на водоймах України загинули 14 людей, зокрема одна дитина

ДСНС: За минулий тиждень через нещасні випадки на водоймах України загинули 14 людей, зокрема одна дитина

10 год тому
Померла хорватська письменниця Славенка Дракуліч

Померла хорватська письменниця Славенка Дракуліч

10 год тому
Окупанти вдарили безпілотником по АЗС у Запоріжжі: є поранені

Окупанти вдарили безпілотником по АЗС у Запоріжжі: є поранені

11 год тому