facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

У Золотому під обстріл потрапили два будинки (фото)

1x
Прослухати
--:--
--:--

У місті Золоте-4 Луганської області під обстріл потрапили два будинки по вулиці Друга Вільна.

Про це повідомив голова гуманітарного штабу «Проліска» Євген Каплін.

«Ймовірно, мінометна міна розірвалася на даху одного з житлових будинків. В ході вибуху було пошкоджено покрівлю житлового будинку, фронтон, частково димохід, вибито скло на веранді. Мирна жителька, яка в момент обстрілу перебувала в будинку не постраждала», — написав Каплін.

За його словами, співробітники гуманітарного штабу «Проліска» приїхали на місце обстрілу та надали матеріали для екстрених ремонтів будинків.

Каплін додав, що вибухова хвиля пошкодила скління сусіднього будинку. У ньому в момент обстрілу ніхто не проживав.

Поділитися

Може бути цікаво

На Херсонщині за добу через російські обстріли постраждали 12 людей

На Херсонщині за добу через російські обстріли постраждали 12 людей

7 хв тому
На Дніпропетровщині ворог завдав майже 30 ударів по п’яти районах області

На Дніпропетровщині ворог завдав майже 30 ударів по п’яти районах області

35 хв тому
Сили ППО вночі знешкодили 118 російських дронів

Сили ППО вночі знешкодили 118 російських дронів

1 год тому
Втрати росіян на війні зросли: дані Генштабу

Втрати росіян на війні зросли: дані Генштабу

1 год тому