facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

«Оператор ГТС України» остаточно відокремився від «Нафтогазу» — Коболєв

1x
Прослухати
--:--
--:--

Незалежний «Оператор ГТС України» остаточно відокремився від групи «Нафтогаз» та розпочав автономну роботу.

За словами голови правління «Нафтогазу» Андрія Коболєва, Україна виконала норму третього енергопакету ЄС.

«Нафтогаз» перестав бути акціонером оператора ГТС, але стає його великим клієнтом, а також готовий по-партнерськи підтримувати в ініціативах направлених на розвиток цивілізованого та конкурентного газового ринку в Україні,
– наголосив голова правління компанії», — зазначив Коболєв.

За його словами, це була наймасштабніша реформа в енергетичному секторі за всю історію незалежної України.

Водночас сам «Нафтогаз» зазначив, що європейські партнери офіційно підтвердили відповідність анбандлінгу вимогам третього енергопакету Євросоюзу.

«Ще півроку тому цей результат здавався недосяжним. Сьогодні все працює, як треба. Наш ринок став прозорішим, у підприємств з’явилися нові можливості, у країни — більше впевненості у безпеці постачання газу», — наголосив Коболєв.


Анбандлінг – це форма структуризації бізнесу, яка передбачає розділення його видів. Наприклад, у питанні газу мовиться про розділення сфер видобутку, постачання та транспортування.

Поділитися

Може бути цікаво

На Херсонщині внаслідок ворожих атак загинула людина, ще семеро – поранено

На Херсонщині внаслідок ворожих атак загинула людина, ще семеро – поранено

38 хв тому
Сенат США зобов'язав Трампа вивести війська із зони конфлікту з Іраном

Сенат США зобов'язав Трампа вивести війська із зони конфлікту з Іраном

1 год тому
На Сумщині минулої доби внаслідок обстрілів поранено четверо людей

На Сумщині минулої доби внаслідок обстрілів поранено четверо людей

1 год тому
У «Резерв+» тимчасово не працюють деякі сервіси

У «Резерв+» тимчасово не працюють деякі сервіси

2 год тому