--:--
--:--

Ветеранська збірна України з хокею стартувала з перемоги над збірною Швейцарії на Різдвяному турнірі у Мінську

--:--
--:--
Орієнтовний час читання: 1 хв

У Мінську ветеранська збірна України перемогла у матчі проти Швейцарії з рахунком 4:1. Так українська команда стартувала на Різдвяному турнірі на приз президента Республіки Білорусь Олександра Лукашенка.

Про це повідомляє ФХУ.

У перші п’ять хвилин шайбу у ворота швейцарців закинув Сергій Варламов. Однак вже через 3 хвилини команда Швейцарії зрівняла рахунок.

Знову вийти вперед українці змогли тільки на половині матчу, коли Сергій Климентьєв з синьої лінії пострілом результативно атакував воротаря суперника.

Третій період, як і два перших, українці почали по тому ж сценарію — на цей раз відзначився захисник Андрій Срюбко. А відрив до трьох шайб під кінець зустрічі збільшив Роман Сальников, встановивши остаточний рахунок у матчі.

Матч Україна — Швейцарія завершився з рахунком 4:1 (1:1, 1:0, 2:0).

Свою наступну гру українці зіграють 4 січня проти команди з Фінляндії.