facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

На Донбасі внаслідок обстрілів загинув боєць — штаб

1x
Прослухати
--:--
--:--

У зоні бойових дій на Донбасі 16 січня бойовики 12 разів порушили режим припинення вогню. Один військовослужбовець загинув.

Про це повідомляє штаб Операції Об’єднаних сил.

«Противник обстріляв наші позиції із заборонених Мінськими домовленостями артилерійських систем калібру 152 міліметри та 122 міліметри, мінометів калібру 120 міліметрів та 82 міліметри, а також гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї. Окрім цього, була присутня снайперська активність», — йдеться у повідомленні штабу.

Зокрема, бойовики вели вогонь поблизу населених пунктів Травневе, Новотошківське, Миронівське, Луганське, Новозванівка, Оріхове та Зайцеве.

Нагадаємо, 15 січня бойовики 11 разів порушили режим припинення вогню, один військовослужбовець загинув.

 

Поділитися

Може бути цікаво

Дрони для боротьби з наркоторгівлею Гондурас закупить в України

Дрони для боротьби з наркоторгівлею Гондурас закупить в України

13 хв тому
Окупанти завдали майже 50 ударів по 23 населених пунктах Сумщини, є поранені

Окупанти завдали майже 50 ударів по 23 населених пунктах Сумщини, є поранені

58 хв тому
Зробіть свій сайт доступним для всіх: конкурс для українських медіа

Зробіть свій сайт доступним для всіх: конкурс для українських медіа

1 год тому
На Херсонщині за добу через російські обстріли постраждали 12 людей

На Херсонщині за добу через російські обстріли постраждали 12 людей

1 год тому