
На Донбасі бойовики 7 разів порушили «режим тиші» — пресцентр ООС
Автор
Ілюстративне фото1x
Прослухати
--:--
--:--
Упродовж поточної доби у зоні бойових дій на Донбасі бойовики 7 разів порушили режим припинення вогню.
Про це повідомляє пресцентр Операції об’єднаних сил.
«Противник обстріляв наші позиції із заборонених Мінськими домовленостями мінометів калібру 120 мм, а також гранатометів різних систем та іншої стрілецької зброї»— йдеться в повідомленні.
Зокрема, обстріли зафіксували поблизу Павлополя, Мар’їнки, Травневого, Луганського та Оріхового.
«Сьогодні, 20 січня, внаслідок ворожих обстрілів втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил немає», — повідомили в пресцентрі.
Може бути цікаво


ОП: Зеленський обговорив із генеральним секретарем ОЕСР упровадження реформ для швидкого просування до членства в Євросоюзі
5 год тому

«Гарантує тривале перерізання логістики окупантів на цьому напрямку» — аналітик про знищення залізничного мосту через Північнокримський канал
6 год тому

Публічні закупівлі як частина євроінтеграції: що вже зробила Україна і які зміни ще потрібні
7 год тому