![На Одещині чоловік потрапив до лікарні після укусу отруйного павука-каракурта](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2F2d31dee9068ecc0e4cd3ae241d538033-450x290.jpg&w=1366&q=75)
До Львова на BookForum приїде лауреатка Нобелівської премії Ольга Токарчук
![До Львова на BookForum приїде лауреатка Нобелівської премії Ольга Токарчук](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2020%2F01%2Ftokarczuk_olga_wyklad_noblowski_2019_en.jpg&w=1366&q=75)
У вересні до Львова на 27 BookForum приїде польська письменниця й лауреатка Нобелівської премії Ольга Токарчук.
Про це повідомляє BookForum.
Письменниця зустрінеться з українськими читачами та презентує два видання – «Книги Якова» та «Химерні оповідання».
«З нетерпінням чекаю на поїздку до Львова та зустріч з українськими читачами «Книг Якова» в перекладі блискучого Остапа Сливинського. А окрім того, вересень чудесний на Західній Україні, коли на дороги падають великі достиглі горіхи», — каже про свій приїзд Ольга Токарчук.
Ольга Токарчук — польська письменниця, есеїстка, сценаристка, психологиня, лауреатка Нобелівської премії з літератури 2018 року за роман «Бігуни» та Міжнародної Букерівської премії 2018 року за роман «Польоти». Ольга Токарчук двічі вигравала найпрестижнішу польську літературну премію «Ніке» за книги «Польоти» у 2008 році та «Книги Якова» у 2015 році. Її книги перекладені більш ніж на 45 мов світу.
Ольга Токарчук виросла в Сулехові: її бабця, яка родом з України, свого часу вийшла заміж за поляка. Ольга Токарчук — випускниця факультету психології Варшавського університету.