facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Ще один караван мігрантів вирушив із Гондурасу до США

1x
Прослухати
--:--
--:--

Другий з початку року караван мігрантів вирушив із Гондурасу у напрямку США.

Про це пише Xinhua.

«Більше сотні людей долучилося до нового каравану мігрантів, що в п’ятницю вирушив із Гондурасу з метою дійти до США попри жорсткий міграційний контроль, запроваджений у країнах на маршруті», — йдеться у матеріалі.

Люди почали збиратися поблизу автобусного термінала у місті Сан Педро Сула на півночі Гондурасу ще в четвер, реагуючи на оголошення у соціальних мережах та месенджерах.

За даними видання, це другий караван 2020 року й тринадцятий з жовтня 2018-го, що вирушив з Гондурасу усередині січня через прикордонні міста Флоридо та Аква Калієнте. Минулого тижня понад 1500 гондурасців були затримані та депортовані після спроби потрапити до Мексики.

 

Поділитися

Може бути цікаво

Європу накриє сильна спека: що буде з погодою в Україні

Європу накриє сильна спека: що буде з погодою в Україні

ДСНС: За минулий тиждень через нещасні випадки на водоймах України загинули 14 людей, зокрема одна дитина

ДСНС: За минулий тиждень через нещасні випадки на водоймах України загинули 14 людей, зокрема одна дитина

Померла хорватська письменниця Славенка Дракуліч

Померла хорватська письменниця Славенка Дракуліч

Окупанти вдарили безпілотником по АЗС у Запоріжжі: є поранені

Окупанти вдарили безпілотником по АЗС у Запоріжжі: є поранені