![У Росії прорвало греблю, у зоні підтоплення є люди — ЗМІ](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fdanube-river-7522608_1280-450x290.webp&w=1366&q=75)
![У Чернівцях всі школи закрили на карантин](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2020%2F02%2F103325-1_large.jpg&w=1366&q=75)
У Чернівцях у зв’язку з епідемією ГРВІ закрили всі школи на карантин з 4 по 16 лютого.
Про це повідомив міський голова Чернівців Олексій Каспрук у Facebook.
За його словами, 3 лютого до школи не прийшли понад 6 тисяч учнів, з яких 4,5 тисячі — з причини захворювання на ГРВІ.
«Хоча для перевищення епідпорогу не вистачає кілька відсотків, перевищення це питання одного-двох днів. Порадившися з фахівцями, з 4 до 16 лютого призупинив навчання в школах. В садочках залишили на розгляд завідуючих. У цей період школярі зможуть займатися, отримувати консультації вчителів дистанційно», — написав Олексій Каспрук.
Також міський голова Чернівців закликав утриматись від відвідування з дітьми масових заходів та місць скупчення людей.
«Не займайтеся самолікуванням, при перших ознаках хвороби дитини звертайтеся до лікарів. Адже зафіксовані випадки захворювань на кір, вітрянку та скарлатину», — додав Каспрук.
Раніше відправили на карантин всіх учнів шкіл у Сумах.