facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Аварія літака в Стамбулі: 52 людини в лікарні — губернатор

1x
Прослухати
--:--
--:--

Внаслідок аварії пасажирського літака, що сталася в аеропорту імені Сабіхі Гекчен в Стамбулі, госпіталізували 52 людини.

Про це повідомив губернатор Стамбула Алі Йерлікая, повідомляє Анадолу.

«На момент 19:40 ми доставили з аеропорту в лікарні 52 людини», — сказав губернатор.

Нагадаємо, пасажирський літак виїхав  за межі злітно-посадкової смуги та загорівся.

Всіх пасажирів евакуювали.

На борту перебувало 177 осіб, включаючи шістьох членів екіпажу.

Boeing 737-800 здійснював політ з Ізміру до Стамбула. Телеканал A Haber повідомляє, що літак належить турецькій авіакомпанії Pegasus Airlines.

Ймовірною причиною події вважають сильний вітер під час заходу на посадку.

Прокуратура Стамбула почала розслідування.

Поділитися

Може бути цікаво

Московський НПЗ після українських атак зупинив роботу, на ремонт потрібно пів року

Московський НПЗ після українських атак зупинив роботу, на ремонт потрібно пів року

9 хв тому
Росіяни скинули КАБ на Запоріжжя, серед поранених троє дітейц (ФОТО)

Росіяни скинули КАБ на Запоріжжя, серед поранених троє дітейц (ФОТО)

29 хв тому
Мене завжди більше цікавлять соціокультурні взаємини людей, аніж те, як вони одне одного вбивали, — Йоханан Петровський-Штерн 

Мене завжди більше цікавлять соціокультурні взаємини людей, аніж те, як вони одне одного вбивали, — Йоханан Петровський-Штерн 

48 хв тому
Чотирьох українських моряків, яких захопили в Ормузькій протоці, звільнили

Чотирьох українських моряків, яких захопили в Ормузькій протоці, звільнили

48 хв тому