facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Положинський більше не виступатиме з «Тартаком» та «Був’є»

1x
Прослухати
--:--
--:--

Лідер українського гурту «Тартак», створеного 1996 року, та проєкту «Був’є» Олександр Положинський припиняє виступи з цими гуртами.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

“Йду з судилища по Ріфмастеру, хотів би вам сказати якусь позитивну новину, але, на жаль, нічого приємного сказати не можу. Більше того, маю ще одну неприємність для вас сповістити, для мене це дуже болісний момент, але тримати це в секреті, як мінімум, нечесно. Це ніяк не пов’язано зі справою, у якій судять Андрія, але так співпало, що нині я вирішив припинити свою участь у значній частині… свого життя. Я вирішив, що більше не виступатиму з “Тартаком” та “Був’є”, — сказав Положинський.

Він додав, що для нього це «сумно і болісно», а також попросив шанувальників “утриматися від запитань публічних та приватних”.

«Наразі рішення прийнято і оскарженню на даний момент не підлягає. Що буде в майбутньому – не знаю, планів конкретних не маю. Це важко пояснювати словами. Можливо, це з часом відродиться у якось кращому яскравішому варіанті. Хочу подякувати вам усім за те, що були з нами всі ці роки, любили, підтримували, і для вас це все теж було чимось важливим, не тільки для мене”, – додав Положинський.

Поділитися

Може бути цікаво

Українці на ТОТ відзначили День Конституції України акцією підтримки — Центр національного спротиву

Українці на ТОТ відзначили День Конституції України акцією підтримки — Центр національного спротиву

5 хв тому
Новий тиждень почнеться із спеки, яка вже прийшла в Україну — синоптикиня

Новий тиждень почнеться із спеки, яка вже прийшла в Україну — синоптикиня

22 хв тому
ДСНС: Цього тижня на водоймах України загинули 46 людей, серед них — 19 дітей

ДСНС: Цього тижня на водоймах України загинули 46 людей, серед них — 19 дітей

59 хв тому
Сили оборони уразили залізничний міст у Криму, який росіяни використовують для перекидання військ

Сили оборони уразили залізничний міст у Криму, який росіяни використовують для перекидання військ

1 год тому