facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

В Антарктиді зареєстровали температурний рекорд

1x
Прослухати
--:--
--:--

6 лютого аргентинська база «Есперанса» зафіксувала найвищу температуру на континенті – 18,3°C, що більше за попередній рекорд, зафіксований у березні 2015 року, на 0,8°C.

Про це повідомляє The Guardian з посиланням на дані бази «Есперанса» у Twitter.

Зафіксована температура перевершила рекорд 2015 року, коли зафіксували температуру 17,5°C.

Як зазначив фахівець з клімату в Університеті Вікторії у Веллінгтоні професор Джеймс Ренвік, всі дані бази «Есперанса» мають перевірити, проте він не сумнівається в тому, що їх дані правдиві.

«Показники вражають, оскільки минуло лише п’ять років з моменту встановлення попереднього рекорду, а зафіксована температура майже на один градус вище попередньої. Це ознака потепління, що відбувається там (в Антарктиці – прим.автора) набагато швидше, ніж в середньому по світу», – зазначив Ренвік.

Він додав, що на формування такої високої температури, ймовірно, вплинуло поєднання потепління та природних змін.

Поділитися

Може бути цікаво

Зросла кількість загиблих через удар російської балістики по Кривому Рогу

Зросла кількість загиблих через удар російської балістики по Кривому Рогу

10 хв тому
Росіяни скинули три авіабомби на Дружківку, вбили жінку

Росіяни скинули три авіабомби на Дружківку, вбили жінку

25 хв тому
Померла співзасновниця видавництва «Грамота» Людмила Чічановська

Померла співзасновниця видавництва «Грамота» Людмила Чічановська

42 хв тому
Посилки до ЄС вартістю понад 45 євро обкладатимуть ПДВ з 1 липня

Посилки до ЄС вартістю понад 45 євро обкладатимуть ПДВ з 1 липня

45 хв тому