
У Києві вандала змусили прибирати вулиці — на сторінці Кличка опублікували відео
Скріншот з відеоМер Києва Віталій Кличко опублікував відео громадських робіт хлопця, який з групою друзів пошкодив LED-підсвічування на Алеї художників.
«Наш 20-річний «недогерой», родом з Київської області, уже кілька днів прибирає туристичні об’єкти та вулиці Подільського району, де він і займався вандалізмом. На три тижні – щонайменше по три години щодня, хлопець залучений до громадських робіт. Він уже попрацював на Алеї художників, де відмивав написи з перил; згрібав листя у сквері на Контрактовій площі та прибирав сніг біля кінотеатру «Жовтень»; чистив схили неподалік пам’ятника Магдебурзькому праву», — написав Кличко.
Раніше міський голова заявляв, що буде наполягати на тому, щоб вандалів залучали до громадських робіт на користь міста. Всього за погром на Алеї художників поліція затримала 11 порушників.
Може бути цікаво


ОП: Зеленський обговорив із генеральним секретарем ОЕСР упровадження реформ для швидкого просування до членства в Євросоюзі

«Гарантує тривале перерізання логістики окупантів на цьому напрямку» — аналітик про знищення залізничного мосту через Північнокримський канал
