facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

У Білій Церкві евакуювали жителів будинку: у підвалі знайшли тротил

1x
Прослухати
--:--
--:--

У підвалі 5-поверхового будинку новосельці знайшли тротил. Правоохоронці та рятувальники, які прибули на виклик, евакуювали майже двохсот жителів квартир. 

Про це повідомляє пресслужба Київської області.

За попередніми даними, вибухівка належала покійному жителю будинку. Працівники аварійної служби газу відключили постачання газу. Вибухотехніки вилучають тротил з підвалу. 

Як повідомила Громадському радіо пресофіцерка поліції Київської області Аліна Чумаченко, станом на 17:50 речовину вилучили й жителі можуть повернутися до квартир.

Поділитися

Може бути цікаво

У тимчасово окупованому Криму загострилася паливна криза: на дорогах майже немає автомобілів,— Барієв

У тимчасово окупованому Криму загострилася паливна криза: на дорогах майже немає автомобілів,— Барієв

7 хв тому
У Німеччині через масштабний IT-збій зупинилося залізничне сполучення

У Німеччині через масштабний IT-збій зупинилося залізничне сполучення

39 хв тому
У частині тимчасово окупованого Криму фіксують перебої зі світлом після серії вибухів, — Барієв

У частині тимчасово окупованого Криму фіксують перебої зі світлом після серії вибухів, — Барієв

51 хв тому
На Херсонщині внаслідок ворожих атак загинула людина, ще семеро – поранено

На Херсонщині внаслідок ворожих атак загинула людина, ще семеро – поранено

1 год тому