--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

8 медалей у 10 вагових категоріях: українки стали другими у командному заліку чемпіонату Європи-2020

1x
--:--
--:--
Орієнтовний час читання: 1 хв

На чемпіонаті Європи зі спортивної боротьби у Римі українки посіли друге місце в загальнокомандному заліку.

Про це повідомляє Укрінформ.

Збірна України здобула вісім медалей у десяти вагових категоріях — 1 золоту, 3 срібні та 4 бронзові.

Чемпіонкою Європи стала Юлія Ткач-Остапчук (62 кг). «Срібло» виграли Оксана Лівач (50 кг), Соломія Винник (55 кг) та Аліна Акобія (57 кг), «бронзу» — Ангеліна Лисак (59 кг), Ірина Коляденко (65 кг), Алла Черкасова (68 кг) та Аліна Бережна-Стадник-Махиня (72 кг).

За загальною кількістю нагород першою стала команда Росії (9), треті — болгарки (4).

Чемпіонат Європи в Італії 15-16 лютого завершать борці вільного стилю.