facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

На Харківщині діти провалилися під лід: двоє загинули, один в лікарні

1x
Прослухати
--:--
--:--

У місті Лозова на ставку провалилися під лід троє 13-річних дітей. Двоє з них загинули, одну дитину врятували, вона у лікарні.

Про це повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

Зазначається, що одну дитину врятували місцеві жителі. Її з переохолодженням у стані середньої важкості госпіталізовано до лікарні.

Також бійці підрозділу ДСНС вилучили зі ставка тіла двох загиблих дітей.

Поділитися

Може бути цікаво

У тимчасово окупованому Криму загострилася паливна криза: на дорогах майже немає автомобілів,— Барієв

У тимчасово окупованому Криму загострилася паливна криза: на дорогах майже немає автомобілів,— Барієв

6 хв тому
У Німеччині через масштабний IT-збій зупинилося залізничне сполучення

У Німеччині через масштабний IT-збій зупинилося залізничне сполучення

38 хв тому
У частині тимчасово окупованого Криму фіксують перебої зі світлом після серії вибухів, — Барієв

У частині тимчасово окупованого Криму фіксують перебої зі світлом після серії вибухів, — Барієв

50 хв тому
На Херсонщині внаслідок ворожих атак загинула людина, ще семеро – поранено

На Херсонщині внаслідок ворожих атак загинула людина, ще семеро – поранено

1 год тому