facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Справи Майдану: ексбійцю «Омеги» повідомили про підозру

1x
Прослухати
--:--
--:--

Колишньому працівнику внутрішніх військ МВС України (спецпідрозділу «Омега») повідомили про підозру  у перевищенні службових повноважень, а також замаху на умисне вбивство та вбивство мітингувальника на Майдані.

Про це повідомляє пресслужба Державного бюро розслідувань.

Ексбійця «Омеги» затримали 17 лютого. Вирішується питання про обрання відносно нього запобіжного заходу.

Ексбійцю «Омеги» повідомили про підозру/пресслужба ДБР

За даними слідства, 20 лютого 2014 року боєць «Омеги» разом з іншими правоохоронцями підрозділу «здійснювали прицільні постріли на ураження у напрямку скупчення беззбройних людей на вулиці Інститутській та Майдані Незалежності. Боєць одного з мітингувальників поранив, іншого — вбив.

Підозрюваному загрожує позбавлення волі на строк від 10 до 15 років або довічне позбавлення волі.

Поділитися

Може бути цікаво

Близько 5 тисяч людей взяли участь у Марші рівності в Києві

Близько 5 тисяч людей взяли участь у Марші рівності в Києві

51 хв тому
Прем’єр-міністр Британії Кір Стармер оголосив про свою відставку

Прем’єр-міністр Британії Кір Стармер оголосив про свою відставку

1 год тому
РФ посилює мілітаризацію університетів для потреб фронту

РФ посилює мілітаризацію університетів для потреб фронту

1 год тому
Росія спробує сформувати новий «ударний кулак» через приховану мобілізацію, — Федоренко

Росія спробує сформувати новий «ударний кулак» через приховану мобілізацію, — Федоренко

2 год тому