
На Донбасі бойовики 14 разів обстріляли українські позиції — штаб ООС

1x
Прослухати
--:--
--:--
На Донбасі бойовики 14 разів порушили режим припинення вогню. Серед українських військових втрат немає.
Про це повідомили в штабі операції Об’єднаних сил.
«Противник обстріляв наші позиції із заборонених Мінськими домовленостями артилерійських систем калібру 122 міліметри, мінометів калібру 120 міліметрів та 82 міліметри, а також з гранатометів різних систем, озброєння БМП-2, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї», — зазначають у штабі.
Зокрема, обстріли зафіксували поблизу Талаківки, Травневого, Кримського, Оріхового, Золотого-4, Новоолександрівки, Хутора Вільного, Попасної, Новозванівки, Луганського та Кіндрашівської Нової.
Нагадаємо, напередодні у штабі ООС заявили про загострення ситуації на передовій.
Може бути цікаво


ОП: Зеленський обговорив із генеральним секретарем ОЕСР упровадження реформ для швидкого просування до членства в Євросоюзі
5 год тому

«Гарантує тривале перерізання логістики окупантів на цьому напрямку» — аналітик про знищення залізничного мосту через Північнокримський канал
6 год тому

Публічні закупівлі як частина євроінтеграції: що вже зробила Україна і які зміни ще потрібні
7 год тому