facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

У Києві вперше за 140 років не було метеорологічної зими

1x
Прослухати
--:--
--:--

У сезоні 2019-2020 в Києві вперше за 140 років спостережень так і не наступила метеорологічна зима.

Про це повідомляє Центральна геофізична обсерваторія імені Бориса Срезневського.

За даними обсерваторії, вже з 10 лютого розпочався метеорологічна весна. Середньомісячна температура лютого становила + 2,5 ° С, що на 6,7 ° С вище за кліматичну норму. Лютий 2020 року посів четверту позицію серед найтепліших з 1881 року.

Найхолодніше було 8 лютого, коли мінімальна температура опустилась під ранок до мінус 8,4° С, а найтепліше – 2 числа, коли максимальна температура піднялась вдень до  +10,7 градуса.

Крім того, 15 і 17 лютого в Києві були зафіксовані найтепліші ночі за 140 років спостереження.

Поділитися

Може бути цікаво

Полковник СБУ Дмитро Козюра отримав довічне ув’язнення за співпрацю з ФСБ РФ

Полковник СБУ Дмитро Козюра отримав довічне ув’язнення за співпрацю з ФСБ РФ

4 хв тому
ЄС надав Україні перший транш кредиту на 90 млрд євро — фон дер Ляєн

ЄС надав Україні перший транш кредиту на 90 млрд євро — фон дер Ляєн

31 хв тому
У Білорусі майже збудували інфраструктуру для потенційного розширення війни (ФОТО)

У Білорусі майже збудували інфраструктуру для потенційного розширення війни (ФОТО)

46 хв тому
«Креді Агріколь Банк» купує банк «Львів»: АМКУ схвалив угоду

«Креді Агріколь Банк» купує банк «Львів»: АМКУ схвалив угоду

1 год тому