
Фото: Міноборони1x
Прослухати
--:--
--:--
Бойовики п’ять разів порушили режим припинення вогню на Донбасі, поранені четверо українських військовослужбовців.
Про це повідомляє прес-центр штабу операції Об’єднаних сил.
«Противник обстріляв наші позиції з заборонених Мінську домовленостями мінометів калібру 120-мм і 82-мм, а також з гранатометів різних систем і великокаліберних кулеметів … Сьогодні, 4 березня, в результаті ворожих обстрілів чотири військовослужбовців Об’єднаних сил отримали поранення», – сказано в повідомленні ООС на сторінці в Facebook.
Відзначається, що все обстріли були зафіксовані в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Північ», а саме: поряд з н.п. Кримське, Оріхово, Миронівське, і Шуми.
Може бути цікаво


ОП: Зеленський обговорив із генеральним секретарем ОЕСР упровадження реформ для швидкого просування до членства в Євросоюзі
6 год тому

«Гарантує тривале перерізання логістики окупантів на цьому напрямку» — аналітик про знищення залізничного мосту через Північнокримський канал
6 год тому

Публічні закупівлі як частина євроінтеграції: що вже зробила Україна і які зміни ще потрібні
7 год тому