facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Ще двох українців госпіталізували з підозрою на коронавірус

1x
Прослухати
--:--
--:--

У Чернівцях ще двох українців госпіталізували до інфекційного відділення обласної лікарні із підозрою на коронавірус.

Про це повідомляє пресслужба Чернівецької обласної держадміністрації.

«Ще двох буковинців сьогодні, 5 березня, госпіталізували до інфекційного відділення із підозрою на коронавірус. Напередодні вони подорожували Італією», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, станом на 4 березня, за даними головного санлікаря, в Україні у шістьох людей перевіряють можливу наявність китайського коронавірусу.

3 червні у Чернівцях в чоловіка діагностували перший в Україні випадок інфікування китайським коронавірусом. Біологічні зразки зараженого Covid-19 українця відправили до лабораторії у Лондоні для підтвердження. А у Чернівцях почали дезінфікувати громадський транспорт.

Дружина українця, інфікованого на коронавірус, погодилась на обсервацію у лікарні. Вона разом із чоловіком перебувала в Італії й згодом самоізолювалася.

Поділитися

Може бути цікаво

Росіяни за день вбили двох жителів Дніпропетровщини, атакували чотири райони

Росіяни за день вбили двох жителів Дніпропетровщини, атакували чотири райони

16 хв тому
З прикордоння Чернігівщини запроваджують обов’язкову евакуацію на вимогу військових

З прикордоння Чернігівщини запроваджують обов’язкову евакуацію на вимогу військових

27 хв тому
Росіяни атакували заправки «Укрнафти» в кількох областях і об’єкти газовидобутку на Полтавщині

Росіяни атакували заправки «Укрнафти» в кількох областях і об’єкти газовидобутку на Полтавщині

52 хв тому
Росія стягує до Москви й Керченського мосту ППО з інших регіонів, — Зеленський

Росія стягує до Москви й Керченського мосту ППО з інших регіонів, — Зеленський

1 год тому