facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

На Донбасі бойовики три рази обстріляли українських військових

1x
Прослухати
--:--
--:--

На Донбасі 22 березня бойовики три рази порушили режим припинення вогню.

Про це повідомляє штаб ООС.

«Противник обстріляв наші позиції із заборонених Мінськими домовленостями мінометів калібру 82 мм, гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї», – кажуть військові.

Усі обстріли було зафіксовано у районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Схід».

За словами військових, підрозділи Об’єднаних сил застосували чергові вогневі засоби та дали бойовикам адекватну відповідь. Втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил внаслідок ворожих обстрілів не було.

Поділитися

Може бути цікаво

Харченко: Україна краще готова до літніх піків навантаження, ніж торік 

Харченко: Україна краще готова до літніх піків навантаження, ніж торік 

26 хв тому
РФ використовує Покровськ і Мирноград як бази для запуску дронів, — Полевий

РФ використовує Покровськ і Мирноград як бази для запуску дронів, — Полевий

41 хв тому
Аномальна спека у Франції забрала життя 18 людей: серед загиблих — діти

Аномальна спека у Франції забрала життя 18 людей: серед загиблих — діти

1 год тому