facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Бойовики сім разів порушили режим «тиші» на Донбасі

1x
Прослухати
--:--
--:--

З початку поточної доби, 25 березня, в районі операції Об’єднаних сил на Донбасі бойовики сім разів порушили режим припинення вогню.

Про це повідомляє прес-центр ООС у Facebook.

Повідомляється, що противник обстріляв українські позиції з заборонених мінськими домовленостями мінометів калібру 120 мм і 82 мм, гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї.

В районі відповідальності оперативно-тактичної групи «Схід» було здійснено обстріл поруч з Авдіївкою, поблизу Водяного, в районі населеного пункту Красногорівка і поруч з Піски.

Також були зафіксовані обстріли неподалік Оріхове і поруч з Кримським, що в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Північ».

«Сьогодні, 25 березня, в результаті обстрілу ворожих втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил немає. Підрозділу Об’єднаних сил, які обороняються, використовували наявні вогневі засоби і дали бойовикам адекватну відповідь», – йдеться в повідомленні.

У штабі також зазначили, що серед особового складу Об’єднаних сил не зафіксовано випадків захворювання коронавірусом.

Поділитися

Може бути цікаво

СБУ: Ексзаступника секретаря РНБО та його спільників викрили на незаконному привласненні понад 21 га у Києві

СБУ: Ексзаступника секретаря РНБО та його спільників викрили на незаконному привласненні понад 21 га у Києві

11 хв тому
Уряд додатково спрямував 220 млн грн на потреби Сил оборони — Свириденко

Уряд додатково спрямував 220 млн грн на потреби Сил оборони — Свириденко

38 хв тому
НБУ вимагає відсторонити гендиректора «Укрпошти». Смілянський відреагував

НБУ вимагає відсторонити гендиректора «Укрпошти». Смілянський відреагував

1 год тому
В Україні через спеку запроваджують сезонні обмеження руху для вантажівок

В Україні через спеку запроваджують сезонні обмеження руху для вантажівок

2 год тому