![У Росії прорвало греблю, у зоні підтоплення є люди — ЗМІ](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fdanube-river-7522608_1280-450x290.webp&w=1366&q=75)
![На Закарпатті підтвердили перший випадок коронавірусу](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2020%2F03%2F6daf159-coronavirus1.jpg&w=1366&q=75)
На Закарпатті підтвердили перший випадок коронавірусу COVID-19.
Про це повідомляє Мукачево.Net.
Так COVID-19 виявили у жительки Мукачева, 1951 року народження, яка проживає у мікрорайоні Підгоряно. За попередніми даними, її чоловік повернувся з Італії 6 березня.
«Щоб підтвердити або спростувати діагноз, аналізи пацієнтки направили до Києва. Повторний тест, який провели мукачівці в лабораторії МОЗ на COVID-19 виявився позитивним», – йдеться у повідомленні.
Також повторний тест на коронавірус провели і в Мукачівській ЦРЛ, який підтвердив у жінки COVID-19.
За попередньою інформацією, жінка захворіла в п’ятницю, 19 березня, але у суботу і неділю, 20 та 21 березня, пішла у церкву УПЦ у мікрорайоні Підгоряни.
Нагадаємо що в Міністерстві охорони здоров’я України офіційно підтвердили станом на ранок 26 березня 156 випадків коронавірусу. При цьому 5 людей в Україні померли від COVID-19, 1 пацієнт одужав і вже виписаний з лікарні.