--:--
--:--

Прем'єр-ліга: «Динамо» обіграв «Олександрію» й повернув другу сходинку в чемпіонаті

--:--
--:--
Орієнтовний час читання: 1 хв

Київський футбольний клуб «Динамо» обіграв на виїзді кіровоградську «Олександрію» з рахунком 1:3 та повернув другу позицію у турнірній таблиці української Прем’єр-ліги.

Про це повідомляє сайт клубу.

На 45-й, 60-й та 85-й хвилині в складі киян голи забили Артем Шабанов, Віталій Буяльський та Віталій Миколенко.

За «Олександрію» на 62-й хвилині пенальті пробив Дмитро Гречишкін.

Зазначається, що остання чверть поєдинку пройшла у боротьбі, в якій «олександрійці» не збиралися поступатися та шукали моменти, щоб зрівняти рахунок.

«Динамо» йде другим з 45 очками в активі. «Шахтар» випереджає киян на 11 очок і має гру в запасі, пише Радіо Свобода.

«Олександрія» залишається на п’ятому місці з 37 очками, відстаючи від чернігівської «Десни» на п’ять пунктів.

Після завершення 22-го туру команди поділяться на дві «шістки»: верхня боротиметься за чемпіонство і гарантоване місце у єврокубках, нижня – за місце в еліті та участь у плей-оф за місце у кваліфікації Ліги Європи. Його розіграють п’ята, шоста, сьома та восьма команди.