facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Чиновник Держдепу помер від коронавірусу

1x
Прослухати
--:--
--:--

Державний секретар Сполучених Штатів Америки Майк Помпео заявив, що один із співробітників Держдепартаменту помер внаслідок зараження коронавірусом.

Про це повідомляє CNBC.

Водночас, Помпео не уточнив, імені та посади померлого, і де він міг заразитися.

«Щоранку я читаю новини починаються з усього світу… не стало одного із співробітників Держдепу, нашого колеги, через цей вірус. Тепер близько трьох тисяч американців померли, це трагедія. Я висловлюю співчуття усім родинам, кого цього торкнулося», — заявив він.

За його словами, зараз в Держдепі близько 40-50 людей отримали позитивні результати тестів на коронавірус.

Поділитися

Може бути цікаво

Конституційний суд визнав неконституційним безальтернативне тримання військових під вартою

Конституційний суд визнав неконституційним безальтернативне тримання військових під вартою

37 хв тому
Уколи для схуднення: «Дуже нудило», — досвід нутриціологині

Уколи для схуднення: «Дуже нудило», — досвід нутриціологині

44 хв тому
На Херсонщині за добу через російські обстріли двоє людей загинули та 16 поранені

На Херсонщині за добу через російські обстріли двоє людей загинули та 16 поранені

1 год тому
Росіяни атакували п’ять районів Дніпропетровщини авіацією, артилерією та БпЛА

Росіяни атакували п’ять районів Дніпропетровщини авіацією, артилерією та БпЛА

1 год тому