facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Прем'єр Британії Джонсон залишається у лікарні

1x
Прослухати
--:--
--:--

Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон, хворий на COVID-19 і госпіталізований напередодні, залишається у лікарні під наглядом лікарів.

Про це повідомляє The Guardian із посиланням на речника прем’єра.

«Борис Джонсон залишається у госпіталі Святого Томаса «під наглядом», – йдеться у повідомленні.

За словами речника прем’єра, Джонсон провів «комфортну ніч» та перебуває «у доброму гуморі».

Водночас, речник відмовився відповідати, чи має очільник британського уряду пневмонію та чи доводилося лікарям застосовувати апарат штучної вентиляції легенів.

Нагадаємо, що прем’єра Британія Бориса Джонсона госпіталізували ввечері 5 квітня, через 10 днів після того, як в нього виявили коронавірус.

Наразі у Британії на коронавірус хворіють майже 49 тисяч людей, від хвороби померли майже 5 тисяч, одужали 135 людей.

Поділитися

Може бути цікаво

«Креді Агріколь Банк» купує банк «Львів»: АМКУ схвалив угоду

«Креді Агріколь Банк» купує банк «Львів»: АМКУ схвалив угоду

20 хв тому
Велика Британія виділяє Україні масштабний пакет допомоги на енергетику, модернізацію і правосуддя

Велика Британія виділяє Україні масштабний пакет допомоги на енергетику, модернізацію і правосуддя

49 хв тому
Як допомогти дитині заговорити: 3 сигнали, що час до логопеда — Ольга Цись

Як допомогти дитині заговорити: 3 сигнали, що час до логопеда — Ольга Цись

56 хв тому
Нідерланди нададуть Україні 178 млн євро та списані газові турбіни для підготовки до зими

Нідерланди нададуть Україні 178 млн євро та списані газові турбіни для підготовки до зими

1 год тому